Co wyróżnia butelkę Tommee Tippee?

Każda świeżo upieczona mama bardzo szybko zdaje sobie sprawę z tego, jak dużym wyzwaniem jest każdy posiłek. Dziecko rzadko kiedy chętnie chce jeść, a nawet jeśli do tego dochodzi, szybko staje się to dla malucha nużące i zwyczajnie się tym nudzi. Nic zatem dziwnego, że tak ważne jest to, z jakiej butelki będzie ono karmione. A tu przychodzi na pomoc butelka Tommee Tippee. Czym jest i dlaczego jest tak ciekawym rozwiązaniem?

Od mam, dla mam

Butelka Tommee Tippee (sprawdź) na pierwszy rzut oka nie charakteryzuje się niczym szczególnym, co mogłoby świadczyć o tym, że ma się do czynienia z czymś tak niezwykłym, jak jest to w istocie. A jednak butelka ta cieszy się niezwykłym uznaniem karmiących mam na całym świecie. Pod każdą szerokością geograficzną wystarczy tylko raz ją wypróbować, aby stała się nieodzownym elementem karmienia.
Dlaczego tak jest? Ponieważ konstrukcja butelki Tommee Tippee zaprojektowana została we współpracy z ekspertami w dziedzinie karmienia, a także z doświadczonymi mami. Jej niezwykła konstrukcja powoduje, że karmienie staje się doświadczeniem nie tylko o wiele milszym, lecz także co najważniejsze bezpieczniejszy, a także skuteczniejszym. Wszystko za sprawą dobieranych smoczków, które powodują, że pobudzony zostaje naturalny odruch ssania. Dodatkowo co szczególnie ważne, butelka ta wyposażona jest w specjalne zaworki antykolkowe, która zapewniają odpowiednie odpowietrzenie.